Nasze
mocne strony

Zawsze dbamy o staranność wykonania nawet najmniejszych elementów naszych wypoczynków. Kluczem do sukcesu jest precyzyjne wykończenie oraz dbałość o szczegóły. Bogaty wybór mebli i ich wysoka funkcjonalność to gwarancja, że znajdą Państwo elementy idealnie dopasowane do potrzeb wszystkich domowników. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia każdego modelu w dowolnej konfiguracji, a także w systemie narożnym.

Firma GKI Design oferuje znakomitej jakości meble tapicerowane. Są to produkty odznaczające się niepowtarzalnym i interesującym designem, a także wytrzymałością.

Polecane zestawy wypoczynkowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących klasę i komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Sofy wyposażone są w wygodne oparcia idealnie dopasowane do kształtu pleców, dzięki czemu kręgosłup i mięśnie mają możliwość doskonałego odpoczynku

Cała kolekcja dostępna jest w wielu odcieniach skór naturalnych oraz kolorach tkanin. Specjalnie dla osób o wyrafinowanym guście stworzyliśmy wyjątkowe modele „Diamond” wzbogacone pięknymi kryształami Swarovskiego, które stanowią synonim luksusu i bogactwa. Z pewnością nadadzą one wnętrzom tajemniczości i niebanalnego stylu.

W siedziskach naszych mebli wypoczynkowych znajdują się sprężyny bonelowe bądź pianka wysokosprężysta, wsparta na falistych sprężynach. Jest to propozycja odpowiednia dla osób o najwyższych wymaganiach. Umożliwiamy zamówienie każdego modelu w dowolnej konfiguracji, a także w systemie narożnym.